cover

U petak, 31. marta, u gostima su nam bili maturanti Medicinske škole iz Zaječara. Srednjoškolci iz Zaječara na naš univerzitet došli su u pratnji su nastavnica Danijele Milanović, Branke Đorđević i Svetlane Stanojević, kao i sekretara škole Miodraga Stojčevića.

Maturantima iz Zaječara domaćini su bili prof. dr Neđo Danilović, zamenik rektora, i prof. dr Vesna Baltezarević.  Profesorka Baltezarević je budućim studentima predstavila prednosti studiranja na Univerzitetu „Džon Nezbit“.  Studenti demonstratori sa FPS-a, Dragana Boras i Marko Spasojević, srednjoškolcima su pričali o svojim iskustvima tokom studija i odgovarali na njihova pitanja.

Zaječarci su zatim obišli zgradu Univerziteta i osvežili se u našem klubu, i preneli nam pozitivne utiske i zadovoljstvo svime što su videli tokom ove posete.