Pozivamo Vas da popunite upitnik za potrebe međunarodnog projekta EUROSTUDENT. U okviru ovog upitnika biće Vam postavlјena pitanja u vezi životnog standarda, mobilnosti, perspektive u pogledu zapošlјavanja, kao i zadovolјstva studijama. Onlajn verziji upitnika možete pristupiti klikom na link: https://upitnik.rcub.bg.ac.rs/index.php/493649?lang=sr-Latn.

Projekat EUROSTUDENT i podaci koji će biti prikuplјeni u okviru njega od značaja su jer omogućavaju poređenje studiranja i života studenata u Srbiji sa stanjem u drugim evropskim zemlјama. Pored toga, bićemo u prilici da identifikujemo pozitivne i negativne strane studiranja u Srbiji, i na taj način, u skladu sa rezultatima, predložimo neka rešenja ili korake za buduće pobolјšanje studentskog statusa.

Za popunjavanje upitnika biće Vam potrebno oko 20 minuta. Molimo Vas da pitanja pažlјivo pročitate i odgovorite u skladu sa uputstvom. Anketa je anonimna. Prikuplјeni podaci biće upotreblјeni isklјučivo u svrhu istraživanja.