Valjevo 3

U petak, 19. maja 2017. godine, u Valjevskoj gimnaziji organizovano je druženje ljubitelje pisane reči, pod nazivom „Književne paralele“. Susret su obogatili članovi književne sekcije škole, profesori škole i Univerziteta “Džon Nezbit” kao i drugi ugledni gosti.

Članovi literarne sekcije i kluba čitalaca, kao i učenici gimnazije govorili su stihove kojima su osvajali prestižne nagrade na brojnim takmičenjima. Program su obogatila i kazivanja mr Jovanke Božić, poznate po brojnim nagradama u zemlji i inostranstvu, za sveukupni književni rad. Prof. dr Živko Kulić je govorio svoje aforizme.

Program su organizovali profesorka srpskog jezika Milena Milisavljević i Vojislav Andrić, direktora Valjevske gimnazije. Učinjen je još jedan značajan korak u pravcu daljeg unapređivanja i obogaćivanja sarednje između Univerziteta “Džon Nezbit” i Valjevske gimnazije.

Valjevo 2

Valjevo 1